Öfkeli baba sahneye çıkıp komedyeni yumrukladı

İspanya’da gerçekleşen bir komedi gösterisinde, bir babanın, gösteriden önce sosyal medyada 3 aylık oğlu hakkında cinsel içerikli şaka yaptığı için sahnede bir komedyene yumruk attığı görülüyor.

Komedyen Jaime Caravaca, pazartesi gecesi Madrid’deki gösterisinin ortasındayken öfkeli baba Alberto Pugilato’nun aniden sahneye çıkmasıyla yumruklandı.

Şiddet olayı, Caravaca’nın, sağcı aktivist ve müzisyen Pugilato’nun hafta sonu X’te “Gurur ve neşe” başlığıyla paylaştığı bebeğinin fotoğrafına yanıt vermesinin ardından patlak verdi.

Komedyen, “Hiçbir şey ve hiç kimse onun eşcinsel olma olasılığını engelleyemez ve büyüdüğünde bu işten yorulur,” diye tweet attı. Pugilato ise hemen karşılık verdi ve, “Sizi temin ederim ki 3 aylık oğlum hakkında söyledikleriniz için özür dileyeceksiniz ve gerçek hayatın Twitter olmadığını keşfedeceksiniz.” dedi.

Tehditinin ardından Pugilato, Caravaca’nın monologu sırasında sahneye atlayıp yumruk atarken indirirken videoya alındı.

ÖZÜR DİLEDİ

Komedyen daha sonra sahnedeki saldırıya değinerek ölüm tehditleri aldığını tweetledi. “Şaka olması amaçlanan şey sonuçta talihsiz bir yorumdu ve benim açımdan hiç de uygun değildi. Etkilendiğini hisseden herkesten özür dilerim. Şiddeti bir kenara bırakalım ve insanların özgürleşebileceği güzel bir dünya bırakalım.” diye ekledi.

Pugilato, komedyenin özrünü kabul ettiğini söyleyerek gönderiye hemen yanıt verdi.

“Cevap verme hakkını savunduğum gibi ifade özgürlüğünü de savunuyorum. Size zarar vermek istemiyorum ve umarım bu, başkalarının da çocukların kutsal olduğunu anlamalarına yardımcı olur. En iyi dileklerimle,” şeklinde bir tweet attı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir